Koncert Muzyki Etnicznej - Zapal
03/04/2024 - 03/04/2024

POCZUJ ENERGIĘ MUZYKI ETNICZNEJ

NIESAMOWITY KONCERT DLA CAŁEJ RODZINY

Chcesz doświadczyć nowych emocji?
Wziąć udział w wyjątkowym koncercie?
Odkryć muzykę w zupełnie innej odsłonie?

Zaproś swoich bliskich na wyjątkowy koncert – poczuj moc muzyki etnicznej !

Pokaż im coś niezwykłego !

Zespół ZAPAL to wyjątkowy format instrumentalnej muzyki etnicznej wykonywanej na cymbałach, kahonie i gitarze.
Posłuchaj wyjątkową odsłonę światowych przebojów, muzyki filmowej i folkowej, a także wspaniałych autorskich kompozycji zespołu Zapal !

Poczuj energię cymbał w połączeniu z innymi instrumentami muzycznymi , zrelaksuj się,wsłuchaj się w muzykę …
I Daj ponieść się magi …

Zespół ZAPAL daje nowe życie znanym dziełom z gatunku pop, rock, electro, folk i innych…

czytaj dalej

Impreza firmowa
08/03/2024
Impreza firmowa
10/04/2024 - 12/04/2024
Akademickie Targi Pracy
18/04/2024

ATP – Edycja 2024

Wszystkich pracodawców zapraszamy na Akademickie Targi Pracy. Przed nami XIX edycja największej tego typu imprezy w Polsce.

ATP to  organizowane są m.in. przez Uniwersytet Medyczny, Politechnikę Łódzką i Urząd Miasta Łodzi w Hali Expo.

Ponad to u sukcesie ATP świadczą dane z ostatnich kilku edycji stacjonarnych:

 • 18 tysięcy osób odwiedzających – studentów i absolwentów (w każdej edycji),
 • ponad 140 wystawców (przedstawicieli firm i instytucji),
 • 30 szkoleń i warsztatów,
 • Strefa firm branży medycznej i farmaceutycznej
 • rewelacyjna obsługa wystawców przez grupę około 250 wolontariuszy,
 • nagroda dla najlepszych targów organizowanych w EXPO-Łódź.
Targi weterynaryjne VET-EXPO 2024
20/04/2024 - 21/04/2024

Targi Weterynaryjne: Nowości, Innowacje i Współpraca w Świecie Opieki nad Zwierzętami

Targi weterynaryjne stanowią niezwykle istotne wydarzenie dla profesjonalistów z branży zdrowia zwierząt, dostarczając im możliwość zdobycia wiedzy na temat najnowszych osiągnięć, produktów i technologii. Te coroczne spotkania gromadzą weterynarzy, techników weterynaryjnych, producentów sprzętu medycznego, farmaceutów oraz innych specjalistów związanych z opieką nad zwierzętami. Targi te nie tylko umożliwiają wymianę doświadczeń, ale także wspierają rozwój branży poprzez promowanie innowacyjnych rozwiązań i zachęcanie do współpracy.

Nowości i Innowacje

Jednym z głównych celów targów weterynaryjnych jest prezentacja najnowszych osiągnięć w dziedzinie zdrowia zwierząt. Firmy farmaceutyczne prezentują nowe leki i szczepionki, które mogą poprawić zdrowie i dobrostan zwierząt. Producentom sprzętu weterynaryjnego zależy na zaprezentowaniu nowoczesnych technologii diagnostycznych i terapeutycznych, które pozwalają na szybką i skuteczną opiekę nad pacjentami.

Innowacje dotyczą także dziedziny żywienia zwierząt. Targi są doskonałą okazją do zaprezentowania nowych produktów żywnościowych oraz suplementów diety, które mają wpływ na zdrowie i kondycję zwierząt. Trendem ostatnich lat jest rosnące zainteresowanie żywnością naturalną i ekologiczną, co znalazło swoje odzwierciedlenie również na targach weterynaryjnych.

Edukacja i Wymiana Doświadczeń

Targi weterynaryjne to nie tylko miejsce prezentacji produktów, ale także platforma edukacyjna. Organizowane są liczne konferencje, warsztaty i prezentacje, które pozwalają uczestnikom poszerzyć swoją wiedzę na temat najnowszych trendów w dziedzinie weterynarii. Specjaliści dzielą się swoimi doświadczeniami, prezentując przypadki kliniczne i omawiając najnowsze badania.

Wymiana doświadczeń odgrywa kluczową rolę w rozwoju branży weterynaryjnej. Weterynarze mają okazję porównać metody leczenia, omówić trudności, z jakimi się spotykają, oraz dzielić się bewzględem skuteczności różnych terapii. Ta wymiana informacji sprzyja podnoszeniu standardów opieki nad zwierzętami oraz doskonaleniu umiejętności profesjonalistów.

Współpraca i Networking

Targi weterynaryjne stwarzają doskonałą okazję do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych i budowania relacji między przedstawicielami różnych sektorów branży. Współpraca między producentami sprzętu medycznego, farmaceutycznego a praktykującymi weterynarzami jest kluczowa dla rozwoju nowoczesnej opieki weterynaryjnej. Targi umożliwiają także nawiązywanie kontaktów międzynarodowych, co przyczynia się do globalnej wymiany wiedzy i doświadczeń.

Podsumowując, targi weterynaryjne są niezwykle ważnym wydarzeniem w świecie opieki nad zwierzętami. Stanowią one arenę, gdzie profesjonaliści mogą zdobywać wiedzę, poznawać nowości, wymieniać doświadczenia i budować relacje biznesowe. Dzięki temu targi wpływają na rozwój branży weterynaryjnej, przyczyniając się do poprawy standardów opieki nad zwierzętami na całym świecie.

EU4YA BY TIGUAR
11/05/2024 - 12/05/2024

EU4YA by tiguar, to wyjątkowe wydarzenie kierowane do osób pracujących w branży fitness oraz miłośników aktywności fizycznej.

Uczestnicząc w dwudniowej Konwencji masz możliwość skorzystania z prawie 100 różnych treningów, wykładów i warsztatów odbywających się na kilku strefach! Co ważne, możesz swobodnie przemieszczać się pomiędzy wszystkimi strefami, samodzielnie decydując w których aktywnościach chcesz wziąć udział.

W programie znajdują się propozycje dla trenerów personalnych, medycznych i fitness oraz wykłady dla właścicieli i pracowników klubów/studiów. Zajęcia poprowadzą najlepsi trenerzy z Polski i ze świata, reprezentujący renomowane instytucje szkoleniowe oraz firmy o wieloletnim doświadczeniu. 

Obudź się! Konferencja rozwojowa
18/05/2024

Ile razy zdarzyło Ci się pomyśleć “nie mam już pomysłu, jak się z nim dogadać”? Każdy z nas ma swój dany profil osobowości. Jednak, czasami tak mocno się od siebie różnimy, że w pewnych momentach nie wiemy już co robić, aby zrozumieć i dotrzeć do osób, które są zupełnie różne od nas. Czy zatem istnieje jakiś sposób, który pozwala dogadywać się bezkonfliktowo i z korzyścią dla obu stron? 

Dlatego właśnie nasza kolejna konferencja rozwojowa „Obudź się!” będzie przebiegała w tematyce przewodniej: zrozumieć innych. Jeśli chcesz nauczyć się ropoznawać charakterystyczne zachowania danych typów osobowości, a co ważniejsze – nauczyć się z nimi lepiej dogadywać, to to wydarzenie na pewno nie powinno Cię ominąć! 

Wejdź we wspierające środowisko, ponaj osoboście ekspertów Heksagon PRO, weź udział w prelekcji z gościem specjalnym i… zyskaj wiedzę oraz motywację do zmiany siebie i swojego otoczenia. 

Kongres
24/05/2024 - 25/05/2024
Kongres JBB
25/05/2024 - 26/05/2024
Egzotyczne zwierzęta
09/06/2024
Zapraszamy wszystkich na największe egzotyczne wydarzenie w Polsce - Egzotycznych zwierząt .
Co nas czeka w tym wyjątkowym dla nas dniu?
 • TERRARYSTYKA
 • AKWARYSTYKA
 • BOTANIKA
 • PTAKI EGZOTYCZNE 
JESZCZE WIĘKSZA POWIERZCHNIA! Jedno z największych wydarzeń w EUROPIE! PONAD 7000m2 powierzchni i największa liczba wystawców!
BOGATY PROGRAM WYDARZENIA:
 • AQUASCAPING
 • KONKURSY
 • YOUTUBERZY
 • POKAZ SOKOLNICZY (dzikie ptaki)
 • ANIMACJE
 • LICYTACJE
 • EDUKACJA
oraz wiele innych.
To świetna okazja by poznać z bliska wiele gatunków zwierząt, a także profesjonalnych hodowców z całej Polski i zagranicy, którzy chętnie odpowiedzą na pytania związane z ich hodowlą. Będzie można poznać z bliska, między innymi: Jaszczurki, węże, żaby, żółwie, modliszki, owady, rośliny i cały niezbędne akcesoria do hodowli czy domek dla nowego zwierzaka.

Events coming soon

Targi Mody Fashionwere B2B
21/08/2024 - 22/08/2024

Targi Mody Fashionwere B2B to najważniejsze targi biznesowe dla branży mody w Polsce. Odbywają się dwa razy w roku w kolebce przemysłu odzieżowego w Łodzi. Imprezę wyróżnia doskonała lokalizacja w centrum Polski w nowoczesnym obiekcie hali EXPO-ŁÓDŹ. Oferta odzieży damskiej, męskiej, akcesoriów i obuwia zaprezentowana jest na powierzchni wystawienniczej 4 tys. metrów. Targi stanowią platformę handlową łączącą marki odzieżowe z przedstawicielami handlu. To niepowtarzalna dla sklepów okazja do zamówienia kolekcji oraz poznania tendencji na kolejne sezony w modzie.

PetExpo Targi Zoologiczne B2B
13/09/2024 - 15/09/2024
Kongres Nowej Mobilności
25/09/2024 - 27/09/2024

KNM to najszybciej rozwijające się wydarzenie branży zrównoważonego transportu w całym regionie CEE – forum interesariuszy wschodzących rynków e-mobility o dużym potencjale rozwoju.

Kongres WSRM
29/09/2024 - 30/09/2024
Targi Home Design
05/10/2024 - 06/10/2024

Serdecznie zapraszamy w dniach 5-6 października 2024 r. na Targi Home Design oraz imprezę współtowarzyszą Targi Nieruchomości & Budowa Domu.

Targi Home Design – to jedyne i najważniejsze wydarzenie branży wyposażenia wnętrz oraz branżach towarzyszących związanych z nieruchomościami oraz budową domu. Naszym celem jako Organizatora jest promowanie najnowszych trendów w designie proponowanych przez liderów branży oraz firmy, które zaczynają zdobywać swoją pozycję na rynku.

Do udziału zaprosiliśmy producentów i dystrybutorów materiałów wykończeniowych, producentów mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, pracownie architektury wnętrz i krajobrazu, pracownie projektowe, firmy wykończeniowe, a także producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych, deweloperów, pośredników w obrocie nieruchomościami oraz instytucje finansowe.

Godziny otwarcia dla Zwiedzających:

Sobota: 10:00-17:00

Niedziela 10:00-16:00

Więcej na www.lodz.targihomedesign.pl

Zarejestruj się i odbierz bezpłatny e-bilet https://lodz.targihomedesign.pl/newsletter-2/

Łódzkie Targi Nieruchomości & Budowa Domu
05/10/2024 - 06/10/2024

Serdecznie zapraszamy w dniach 5-6 października na Łódzkie Targi Nieruchomości & Budowa Domu oraz imprezę współtowarzyszącą Targi Home Design.

Spodziewamy się ponad 200 Wystawców. Wśród nich znajdą się: deweloperzy z bogatą ofertą rynku pierwotnego, agencje nieruchomości z ofertą rynku wtórnego, pośrednicy kredytowi oraz eksperci branży. Zwiedzający będą mieli także okazję zapoznać się z bogatą ofertą firm z sektora branży budowlanej, wśród której prym wiodą firmy budujące domy w nowoczesnych technologiach – domy drewniane, modułowe, z keramzytu. Nie zabraknie także oferty systemów grzewczych czy odnawialnych źródeł energii. Strefa Home Design to z kolei producenci i dystrybutorzy produktów do stworzenia nowej przestrzeni mieszkalnej, architekci, projektanci wnętrz, osoby zajmujące się rękodziełem artystycznym i firmy usługowe.

Ofertę targową uzupełnią bogaty program oraz warsztaty przygotowane przez ekspertów branży na najbardziej wiodące tematy w 2024 roku.

Godziny otwarcia dla Zwiedzających:

Sobota: 10:00-17:00

Niedziela 10:00-16:00

Zarejestruj się na www.lodzkietargi.pl i odbierz bezpłatny e-bilet

Światowa Wystawa Orchidei, Bonsai i Sukulentów
12/10/2024 - 13/10/2024

Zobacz najpiękniejsze kwiaty świata na żywo! Powstanie bajeczna kraina tysięcy najcudowniejszych roślin globu. Niezliczone barwy, kształty i zapachy stworzą raj dla Twoich zmysłów. Dzięki nim zapewnimy Ci wspaniałe doznania, które zapamiętasz do końca życia!

Fantastyczne orchidee będą królować pośród niezwykłych i ogromnych instalacji artystycznych. Przygotują je najlepsi floryści! Prawdopodobnie już nigdy nie doświadczysz nic bardziej zjawiskowego! Zachwycające storczykowe tunele, bramy, czy suknie to tylko drobna część z przewidzianych aranżacji.

Najbardziej okazałe drzewa bonsai, które przylecą na Światową Wystawę to prawdziwe dzieła sztuki. Specjalnie dla Ciebie, uformowali je prawdziwi wirtuozi. Najstarsze okazy na Wystawie potrafią mieć nawet 100 lat! Nierzadko, będzie to będzie jedyna i niepowtarzalna okazja żeby zobaczyć je na żywo.

Salon Bielizny
12/10/2024 - 13/10/2024

Salon Bielizny to wyjątkowe wydarzenie mające na celu integrację branży bieliźnianej w Polsce. Poza prezentacją najnowszych kolekcji wiodących polskich producentów oraz zagranicznych marek, które dopiero wchodzą na nasz rynek będą mieli Państwo okazję poszerzyć swoją wiedzę podczas cyklu bezpłatnych warsztatów i seminariów towarzyszących imprezie. 

DevConf 2024
17/10/2024 - 18/10/2024

Three days of focused opportunities for learning and networking.

DevConf is one of Poland's premier annual conferences dedicated to software development. It's based on principles we believe are the success factors of an ultimate conference experience. Regardless of technology, we strive to spark inspiration by exchanging ideas. We facilitate learning as a process occurring at talks and during informal conversations. Knowing that great sessions are not enough we're also eager to provide excellent networking opportunities. People and interactions are what we value the most.

Egzotyczne Zwierzęta
20/10/2024
Zapraszamy wszystkich na największe egzotyczne wydarzenie w Polsce - Egzotycznych zwierząt .
Co nas czeka w tym wyjątkowym dla nas dniu?
 • TERRARYSTYKA
 • AKWARYSTYKA
 • BOTANIKA
 • PTAKI EGZOTYCZNE 
JESZCZE WIĘKSZA POWIERZCHNIA! Jedno z największych wydarzeń w EUROPIE! PONAD 7000m2 powierzchni i największa liczba wystawców!
BOGATY PROGRAM WYDARZENIA:
 • AQUASCAPING
 • KONKURSY
 • YOUTUBERZY
 • POKAZ SOKOLNICZY (dzikie ptaki)
 • ANIMACJE
 • LICYTACJE
 • EDUKACJA
oraz wiele innych.
To świetna okazja by poznać z bliska wiele gatunków zwierząt, a także profesjonalnych hodowców z całej Polski i zagranicy, którzy chętnie odpowiedzą na pytania związane z ich hodowlą. Będzie można poznać z bliska, między innymi: Jaszczurki, węże, żaby, żółwie, modliszki, owady, rośliny i cały niezbędne akcesoria do hodowli czy domek dla nowego zwierzaka.
Mamy targ vol. 14
20/10/2024

Targi rodzinne MAMY TARG to wydarzenie skierowane do kobiet w ciąży oraz przyszłych i obecnych rodziców, którzy cenią sobie najwyższą jakość, oryginalny design, dbałość o szczegóły i szukają wyjątkowych produktów zaprojektowanych z wyobraźnią i myślą o dziecięcej wygodzie. Na miejscu znajdziecie niebanalne ubranka, piękne pościele i inne tekstylia, chusty i nosidła, wózki i foteliki samochodowe, kreatywne zabawki, książki, mebelki, artykuły wyposażenia wnętrz oraz odzież dla kobiet w ciąży i przydatne akcesoria dla mam. Wszystko w jednym czasie, w wielofunkcyjnej przestrzeni łódzkiej hali EXPO.

MAMY TARG to miejsce, w którym nie tyko zrobicie zakupy, ale także aktywnie spędzicie czas z rodziną. Na rodziców czeka wiele inspiracji i ciekawe warsztaty, a na najmłodszych liczne niespodzianki. Będą mogli smakować, poznawać, odkrywać i doświadczać wszystkimi swoimi zmysłami. Liczymy na to, że spędzicie z nami cały dzień, więc czeka na Was także strefa jedzenia, z uwzględnieniem tych najbardziej wymagających gustów.

Smart City
23/10/2024 - 24/10/2024

Zakres tematyczny wydarzenia:

 • IoT

 • odnawialne źródła energii,

 • smart metering,

 • metody magazynowania energii, 

 • ładowarki do pojazdów elektrycznych,

 • technologie i rozwiązania antysmogowe,

 • niskoemisyjny transport miejski (rozwiązania hybrydowe, elektryczne wodorowe, CNG/LNG),

 • aplikacje mobilne dla mieszkańców, 

 • e-płatności, 

 • e-urząd, 

 • energooszczędne oświetlenia miejskie, 

 • gospodarka systemu zamkniętego i nowoczesne metody przetwarzania surowców, 

 • systemy zarządzanie infrastrukturą miejską, 

 • monitoring miejski, 

 • utrzymanie porządku i czystości,

 • innowacyjne rozwiązania dotyczące małej infrastruktury,

 • rozwiązania z zakresu drogownictwa (nowoczesne nawierzchnie ścieżek i dróg, oznakowanie drogowe, sygnalizacja świetlna itp.),

 • rozwiązania z zakresu zarządzania infrastrukturą kubaturową,

CEDE
07/11/2024 - 09/11/2024

Stomatologia staje przed kolejnymi wyzwaniami związanymi z coraz śmielej wkraczającą do gabinetów cyfryzacją. Mamy już technologie CAD/CAM, skanery wewnątrzustne, wreszcie komputerowe systemy do planowania leczenia stomatologicznego czy drukarki 3D. Coraz powszechniej wykorzystuje się też podczas zabiegów rekonstrukcyjnych technologię rozszerzonej rzeczywistości, która pozwala zwizualizować pacjentom efekt końcowy leczenia. Tuż za progiem czeka natomiast AI (sztuczna inteligencja), która stanowić może w przyszłości znakomite narzędzie diagnostyczne – precyzyjne i przewidywalne.

Najlepszą okazją, żeby oswajać te pojawiające się co chwila nowości są Targi Stomatologiczne CEDE 2024, na które serdecznie zapraszamy do Łodzi w dniach 7-9 listopada 2024 r.

Ogólnopolska Giełda Rzeczy Dawnych i Osobliwych
16/11/2024 - 17/11/2024

Zapraszamy kolekcjonerów, hobbystów, zbieraczy oraz miłośników rzeczy dawnych i osobliwych.

Zapraszamy wszystkich, bo każdy z nas ma swoje kolekcjonerskie pasje.

Zapraszamy zarówno profesjonalistów jak i amatorów oraz początkujących.

OGÓLNOPOLSKA GIEŁDA RZECZY DAWNYCH I OSOBLIWOŚCI W ŁODZI TO:
 • doskonała okazja do kupna, sprzedaży, zamiany lub obejrzenia ciekawych przedmiotów i kolekcji,
 • możliwość uzyskania fachowych ekspertyz i porad,
 • szansa poznania ludzi o podobnych zainteresowaniach,
 • kilkuset wystawców – kolekcjonerzy, antykwariaty i domy aukcyjne, firmy renowacyjne, producenci akcesoriów i sprzętu dla kolekcjonerów,
 • kilka tysięcy zwiedzających z całej Polski oraz z zagranicy,
 • wieloletnia tradycja – od 2004 roku,
 • niepowtarzalna atmosfera,
 • doskonałe położenie i wygodny dojazd – centrum Polski,
 • hala wystawowa o powierzchni ponad 2500m2,
 • duże parkingi, zaplecze gastronomiczne i noclegowe.
Tattoo Konwent
23/11/2024 - 24/11/2024

Tattoo Konwent to niecodzienne spotkanie ze sztuką tatuażu. Podczas dwudniowego festiwalu, odwiedzający mają okazję na żywo zaobserwować jak powstają autorskie tatuaże tworzone przez najbardziej utalentowanych tatuatorów z kraju i zagranicy. Każdorazowo, w części wystawienniczej spotkać można co najmniej stu artystów reprezentujących różne style tatuowania.  Przedstawiciele studiów tatuażu wykonują autorskie wzory na skórze umówionych wcześniej na sesję modeli.

Podczas Tattoo Konwent odwiedzający mają szansę nie tylko zapoznać się z ofertą branży tatuatorskiej, ale również obejrzeć pokazy sztuk alternatywnych i sportów ekstremalnych, zobaczyć wystawy artystyczne, posłuchać seminariów, muzyki na żywo i dowiedzieć się czegoś nowego podczas warsztatów. Oprócz atrakcji odbywających się na scenie pokazowej Tattoo Konwent zapewnia także dodatkowe rozrywki. Dotychczas uczestnicy mogli wziąć udział między innymi w targach mody ulicznej, zjeść na festiwalu foodtracków czy wyluzować się na miejskiej plaży. 

Bal charytatywny
29/11/2024
Lotny Festiwal Piwa
29/11/2024 - 30/11/2024

Jesienna, łódzka edycja Lotnego Festiwalu Piwa, tym razem „pod daszkiem” w EXPO Łódź, to festiwal dla miłośników trunku i podróży po świecie piwa. Na uczestników tego wyjątkowego wydarzenia czekają niezapomniane doznania. Wszystko odbędzie się w dniach 29 i 30 listopada 2024 roku w Hali EXPO Łódź.

 

Już od piątkowego popołudnia do późnych godzin wieczornych, uczestnicy będą mieli okazję doświadczyć bogactwa smaków piwnego świata. Na miejscu będzie można skosztować różnorodnych odmian piwa, począwszy od klasycznych, tradycyjnych receptur, aż po innowacyjne i eksperymentalne kompozycje. Nie zabraknie również pysznej kuchni, która doskonale współgra z serwowanymi trunkami.

 

Przygotujcie się na konkursy z nagrodami, które dodadzą dodatkowej emocji i zabawy podczas festiwalu. Wspaniała atmosfera będzie sprzyjać integracji i wymianie pasji między miłośnikami piwa.

 

📅 29-30.11 (piątek-sobota) 2024 r.

📍 Hala EXPO Łódź

🎟️ Wejście biletowane: 10 zł

 

⏰Godziny otwarcia:

Piątek: 15:00 - 00:00

Sobota: 12:00 - 00:00

 

Lotny Festiwal Piwa to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń na mapie kulturalnej Łodzi. Corocznie przyciąga tłumy zainteresowanych, a atmosfera, która panuje na festiwalu, sprawia, że uczestnicy powracają do niego co roku, czekając z niecierpliwością na kolejną edycję. 

 

Nie przegap okazji, dołącz do nas na Lotnym Festiwalu Piwa EXPO Łódź i stwórz niezapomniane wspomnienia w towarzystwie najwyższej jakości trunków i wspaniałych ludzi!

Targi Raptor i Interstone
30/11/2024 - 01/12/2024

Każdy, kto podziwia wyjątkową biżuterię, niezwykłych jubilerów oraz cuda natury, jakim są minerały i skamieniałości, nie przejdzie obojętnie obok tych wydarzeń. Artyście, kolekcjonerzy, rzemieślnicy i rękodzielnicy w jednym miejscu!

TARGI RAPTOR I INTERSTONE to jedyne takie wydarzenie, gdzie zobaczysz najpiękniejszą biżuterię i wyjątkowe ozdoby od dziesiątek wystawców. To, co ich wyróżnia to wyjątkowość i oryginalność – nie spotkasz tego w sieciówce. Najnowsze trendy i autorskie wykonanie rzemieślników sprawiają, że nie sposób oderwać wzrok. Wystawcy zadbają o to, aby asortyment zachwycił każdego odwiedzającego. Wśród stoisk będzie okazja zobaczyć niezwykłą biżuterię ale także minerały z całego świata, kamienie szlachetne, bursztyny, skamieniałości sprzed milionów lat, kości dinozaurów, zęby rekinów, meteoryty oraz wyroby jubilerskie i rękodzieło.

Jednak to nie tylko giełda i wystawa. To także niesamowita okazja do nauki poprzez zabawę! Daj się zaprosić na najciekawszą lekcję przyrody i poznaj niesamowity świat poprzez piękno minerałów i skamieniałości. Pozwól się zachwycić i odkrywaj. Wystawcy z całego kraju i z zagranicy zadbają o zapierające dech w piersiach wystawy i stoiska!

Najlepsi wystawcy z całej Polski i z zagranicy zadbają o to, aby zaskoczyć nawet najbardziej wymagających gości. Nasze targi to wydarzenia nie tylko dla pasjonatów i kolekcjonerów – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

Impreza firmowa
05/12/2024 - 07/12/2024
Egzotyczne zwierzęta
08/12/2024
Zapraszamy wszystkich na największe egzotyczne wydarzenie w Polsce - Egzotycznych zwierząt .
Co nas czeka w tym wyjątkowym dla nas dniu?
 • TERRARYSTYKA
 • AKWARYSTYKA
 • BOTANIKA
 • PTAKI EGZOTYCZNE 
JESZCZE WIĘKSZA POWIERZCHNIA! Jedno z największych wydarzeń w EUROPIE! PONAD 7000m2 powierzchni i największa liczba wystawców!
BOGATY PROGRAM WYDARZENIA:
 • AQUASCAPING
 • KONKURSY
 • YOUTUBERZY
 • POKAZ SOKOLNICZY (dzikie ptaki)
 • ANIMACJE
 • LICYTACJE
 • EDUKACJA
oraz wiele innych.
To świetna okazja by poznać z bliska wiele gatunków zwierząt, a także profesjonalnych hodowców z całej Polski i zagranicy, którzy chętnie odpowiedzą na pytania związane z ich hodowlą. Będzie można poznać z bliska, między innymi: Jaszczurki, węże, żaby, żółwie, modliszki, owady, rośliny i cały niezbędne akcesoria do hodowli czy domek dla nowego zwierzaka.
Impreza firmowa
13/12/2024 - 15/12/2024
Impreza firmowa
18/12/2024 - 22/12/2024